mājas lapas izveide - An Overview

View specifics · Mājas lapu izstrāde @interlv two Feb twelve «Fb» un «Twitter» izraisa spēcīgāku atkarību nekā cigaretes un alkohols apollo.lv/portal/sieviet…

Visas vēlamās prasības un funkcijas mājas lapai, kas šeit nav norādītas, lūgums, iesniegt rakstiski caur norādīto e-pasta adresi vai kontaktformu.

Piedāvājam sagatavot reklāmas materiālus sociāliem tīkliem, kā arī izveidot reklāmas un analizēt.

Interneta mājas lapu izstrāde ir viens no MediaBox.lv pamatpakalpjumiem. Ar Website lapu izstrādi profesionāli nodarbojos kopš 2008. gada, wager pieredze stiepjas līdz pat 2001.

Mūsdienu cilvēks pavada daudz laika sērfojot Webā. Lai viņš uzzinātu par Jūsu uzņēmumu un sniegtajiem pakalpojumiem, ir nepieciešama mājas lapa. Tai jābūt vizuāli pievilcīgai un viegli uztveramai.

Šīs tiesības īstenojamas, ciktāl datu apstrāde neizriet no YAM pienākumiem, kas tam ir uzlikti ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, un kuri tiek veikti sabiedrības interesēs.

No kā veidojas mājas lapas cena? Kvalitatīvas mājas lapas izveide ietver koncepcijas izstrādi, unikāla dizaina veidošanu un programmēšanas darbus, kā arī lapas struktūras Website positioning optimizāciju. Visus šos darbus nav iespējams izdarīt ne par 200 €, ne arī par 300 €.

YAM pārtrauc komerciālo paziņojumu sūtīšanu, tiklīdz tiek apstrādāts klienta pieprasījums atsaukt piekrišanu komerciāliem paziņojumiem.

Eefektīva un dinamiska mājas lapa, interesants dizains, mūsdienīgs kvalitatīvs Internet risinājums.

izmantojot komerciālajā mājas lapu izstrāde paziņojumā paredzēto automatizēto iespēju atteikties no turpmāku paziņojumu saņemšanas, noklikšķinot uz atteikšanās norādes attiecīgā komerciālā paziņojuma (e-pasta) beigās.

Klients piekrišanu personas datu apstrādei, kuras tiesiskais pamats ir piekrišana, var dot YAM interneta mājas lapā (piemēram, jaunumu saņemšanas pierakstīšanas formas), vai klātienē YAM birojā.

Jauns pakalpojums ABONEMENTS Individuāla interneta veikala izstrāde Nomas interneta veikals Tavam biznesam Kā droši iepirkties Webā un netikt apkrāptam? Mājaslapas saturs – daži Web optimization padomi

Pirms uzsāksim darbu ar jums, uzdosim jums pavisam vienkāršu jautājumu – Jūsuprāt, ko apmeklētājs vēlas ieraudzīt, ienākot jūsu mājas lapā?

Var rasties jautājums, vai mājas lapu var veidot uz blogu platformas - var, Blogger platforma ir daudzfunkcionāla, un jūsu izveidotais weblogs ārēji un funkcionāli ne visai atšķirsies no vairākuma mājas lapu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *